2016 EN İDDİALI BİKİNİ MODELLERİ


Sponsorlu Bağlantılar


2016 EN İDDİALI BİKİNİ MODELLERİ

Yıllarca moda dergilerinde vücut tipine göre bikini (mayo) başlıklı yazıları okuduk. Umarım aklınızda kalmıştır çünkü marş gibi ezberlenen bu klasik kuralları tekrar yazmak niyetinde değilim. Daha çok sahillerde gördüğüm yanlışlardan ve bikini alırken yapılan hatalardan bahsetmek istiyorum.

Tatile çıkmadan 10 veya 15 gün önce bikini almaya gidin. Asla tatil öncesi birkaç gün öncesinden bikini almanızı tavsiye etmem. Bikini için en uygun zaman Ağustos – Eylül ayıdır. Bu aylar hem zaten yazın verdiği tatlılıkla güzelleşen vücudunuza hem de cüzdanınıza hitap eder. Çünkü mutlaka indirimler olur ve herkes yaza girerken aldığı için gönlünüze göre bikini almanız da sağlar. Artık tatil sürenize göre orta ateşte mi kızarmış olursunuz yoksa petibör gibi kavrulmuş mu olursunuz bilemiyorum ama tek bildiğim giydiğiniz mayo- bikini mutlaka daha güzel duracaktır.

İçinde rahat ettiğiniz sürece giydiğiniz her şey mutlaka güzel duracaktır, sadece kendiniz için giydiğinizden emin olun o yeter. Bir de aynaya bakın tabi, onu unutmayın. Şimdiden tatile gidecekler için iyi tatiller diliyorum. 🙂

Etiketler:, , , ,
1.167 G.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir