Araba Tavanı Nasıl Temizlenir?


Sponsorlu Bağlantılar


Araba Tavanı Temizliği Nasıl Yapılır

Erkeklerin temizlikte en çok önem verdikleri herhalde şüphesiz arabalarıdır ve araba temizleyerek güzel zaman geçirdiği gibi ağlenceli bir aktivite olmaktadır. Genel olarak arabanın dışını temizliğine önem verilsede iç temizliğide oldukça önemlidir.

Araba temizliğinde en önemli yerlerin başında ise tavan ve kapı temizliği gelmektedir. Tavanı fazla temizlenmediği için zamanla tavanda lekeler meydana gelmektedir. Genel olarak içerisinde sigara içilen arabaların sıklıkla bu temizliği uygulamarı gerekmektedir.

Arabaların tavan temizliği titizlikle özen gösterilmesi gereken bir yerdir. Yanlış uygulamalardan kaçınılarak bu işi bilen birisinden tavsiye alınarak ve dogru temizlik ürünleri kullanılarak temizlemek gerekmektedir.

Araba Tavanı Temizliği Nasıl Yapılır ve Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araba tavan temizliğinde kesinliklikle ev temizliğinde kullanılan ürünleri kullanmaktan kaçının , tavan temizliği için özel olarak satılan uygun ürünler ile yapılması gerekmektedir. Tavan için uygun ürün seçildikten sonra ilk olarak temizliğe kovanın içerisine ılık su doldurarak kullanacagımız ürünü ekleyip karıştırıyoruz ve daha sonra ise bezimizi ıslattıktan sonra karışımın köpüğünü bezimiz ile alıp tavanı basdırmadan siliyoruz.

Daha sonra ise temiz bir bez alıp suyla bezimizi ıslattıktan sonra tavanı basdırarak nemini alıyoruz. Tavan temizliğinde en çok dikkat etmeniz gereken köpük ile silmek olacaktır ve tavanın nemi mutlaka alınmalıdır.

Etiketler:, ,
851 G.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir