Kına Gecesi Bindallı Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar


KINA KIYAFETİ BİNDALLI MODELLERİ

Bindallı eskiden gelenegimizde olan en önemli ve en şık kıyafetlerimizdendir. Bindallı genelde kına gecelerinde gelinler için hem dikkat çekici hemde rahatlıgıyla hala günümüzde gelenek ve göreneklerimize baglı kalınmasına örnektir.

Bindallı kıyafetinini sıradan elbiseler ile kıyaslayamayız el emegi ile hazırlandıgından yeri gelir imalat süresi haftaları almaktadır. Gelenegimizden gelen bindallının çok tutulması ve nerdeyse her gelinin kına gecesinde giymek istedigi bindallı modelleri yaygınlaşmaya başladıgı için artık fabrikasyon olarak çeşit çeşit üretime girmiştir.El emegi ile ustaların yaptıkları bindallı modelleei haliyle nadir bulunmaya başlamıştır. El emegi olan bindallılar fiyatından dolayı pahalı olarak karşılandıgından yeni yöntemlere başvurulmuştur. Fiyay olarak daha uygun olan batik teknigiyle ütetilen bindallılar bu şekilde piyasada kendine yer bulmayı başarmıştır.

Kına gecesi bindallı resimleri

Batik yöntemi ile bindallılar:Sıradan basit kumaşlar ile yapılan herşeyi biranda boyamayla baskıyla üretim yapılmasıdır. Bu şekilde uygulandıgından dolayı fiyatlarıda dolayısı ile ucuzlamıştır. Bindallı elbise alırken artık fazla para harcamıyacagınızdan bu özel günününzde gelin adayları kına gecelerini eglenceli masrafsız olarak geçirebilecektir.

Kına gecesi için bindallı modelleri,Bindallı modelleri fiyatları,Bindallı modelleri ve fiyatları,osmanlı bindallı modelleri,Kiralık bindallı modelleri,bindallı modelleri ankara,bindallı modelleri istanbul,bindallı modelleri 2016, 2016 bindallı modelleri,kına gecesi kıyafetleri

Etiketler:
3.313 G.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir