Sivas Belediyespor Amed Sportif Maçı Canlı İzle Periscope


Sponsorlu Bağlantılar


Sivasspor Amed spor hangi kanalda ,  Sivasspor Amed sportif maçı tüm analizleri ve maçın geniş özeti için bizleri takip edebilirsiniz.

Sivasspor evinde güçlü rakibi Amed Spor ile 9 Nisan 2017 Saat 15:00’de karşı karşıya geliyor. 4.sırada bulunan Sivasspor 2.sırada bulunan Amed sporu konuk edecek. Üst sıraları yakından ilgilendiren bu güzel mücadelede iki tarafta 3 puanı çok istiyor. Sivasspor bu maçı kazanarak üst sıralardaki yerini koruyup rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek. Amed spor ise Sivasspor karşısında 3 puanla dönerek şampiyonluk yarışından kopmak istemiyor. İki tarafında çok istediği ve 3 puan parolası ile maça çıkacakları bu zevkli mücadeleyi canlı izlemek için maç saatinde bizleri takip edebilirsiniz.

Sivasspor geçen hafta 1-1 berabere kalırken Amedspor evinde Kocaeli Birlikspor karşısında 1-0 galip geldi ve bu hafta Sivasspor karşısına daha avantajlı ve morelli çıkması beklenen taraf olarak dikkat çekiyor.

Sivas Belediyespor Amed Sportif Canlı İzle , Sivas Belediyespor Amed Sportif Periscope Canlı İzle , Sivas Belediyespor Amed Sportif Maçı Periscope Canlı İzle , Sivasspor Amed Spor Canlı İzle

 

Etiketler:, , , ,
259 G.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir