Tezgah Arası Cam


Sponsorlu Bağlantılar


EV DEKORASYONU

MUTFAK  TEZGAH ARASI CAM KAPLAMA

Mutfak Dijital Tezgah arası

Ev dekorasyonu diyince ilk olarak akla gelen yer mutfak diyebiliriz. Blogdolusu olarak son zamanlarda en çok öne çıkan Tezgah arası cam kaplama , seramik ve taşların yerini hızla almaya başladı.Tek renk boyalı , desenli ve Dijital baskı olarak yapılan tezgah araları  oldukca yogun ilgi gördü diyebiliriz.

Desenli Tezgah araları

Genel olarak Tezgah arası cam kaplama 6 veya 8mm extra clear temperli camlarda kullanılıyor. Piyasada hızla yaygınlaşan tezgah arası cam kaplama bayanlar için hem görüntüsü hemde kolay temizligi ile fayanslara göre daha kullanışlı diyebiliriz.

11951834_119004021785249_6160085610805410764_n

Dijital baskı cam tezgah arası , Desenli Tezgah arası , Tek renk tezgah arası

Tezgah arasında en çok sorulan soruları sizler için araştırdık:

  • Montajı oldukca basit olup sadece silikonla tezgah arasına monte edildiginden evde montaj sırasında alçı , duvar kırma veya delme işlemi olmadıgı için oldukca temiz bir işciligi vardır.
  • Desen ve fotograf baskı olarakda tezgah aranıza uygun enine uzun desenler veya fotograflar bularak istediginiz tasarımda mutfagınızı cam kaplama yapabilirsiniz.
  • Araştırmalarımıza göre  fiyat konusuna gelecek olursak camın özellegine ve baskı kalitesine göre piyasada metrekaresini 700 ile 1000 TL arasında oldugunu söyleyebiliriz.
Etiketler:,
3.313 G.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir